ČIŠTĚNÍ AUTOMOBILŮ U VÁS

Čištění interiéru aut, sedačky, koberce, strop a čalounění 

Pro někoho je automobil druhý domovem, ve kterém tráví podstatnou část každého dne. Proto je důležité, aby byl interiér vozu zcela čistý. A to nejen na pohled.

Za pomoci extrakčního hloubkového čištění, kdy sedačky, stropní čalounění i plastové prvky vozu zbavíme veškerých nečistot, bakterií a alergenů. Čištění za pomoci extrakce kdy je vsřikován mycí roztok do sedačky a je okamžitě odsáván. Tak pronikají mikroskopické částečky i do těch nejmenších pórů pro důkladné čištění.

Čištění vozu provádíme u Vás doma aby jste měli svého miláčka pořád na očích.

V případě, že trávíte celý den v práci, můžeme přijet vyčistit automobil k Vám do zaměstnání, nebo si automobil vyzvednout před vaším zaměstnáním, vyčistit a zase přivézt k Vám. Nemáte tak sebemenší starost s dopravou a ušetříte plno času.

Proč pravidelné čištění interiéru

Jezdíte s autem každý den do práce a strávíte na cestách spoustu času? Jezdíte s rodinou na dovolené a chcete mít auto hygienicky čisté? Je mnoho důvodů, proč z interiéru auta udělat čisté prostředí bez bakterií a alergenů. Díky profesionálnímu přístupu a zařízení jsme ideálním partnerem nejen pro rodinné automobily, ale naše čistící služby oceňují také veliké dopravní společnosti se širokou flotilou nákladních automobilů.

Odstranění zápachu v autě a dezinfekce klimatizace


Zdá se vám, že cítíte v automobilu zatuchlý zápach?
Příčinou je vlhkost, která se sráží na výparníku klimatizace. S vlhkostí se zde usazují i drobné nečistoty, které vytvářejí půdu pro mikroskopické částice jako jsou bakterie, houby a roztoče. Posádka vozidla pak všechny tyto mikroby vdechuje. Tedy i děti a alergici.

Chcete zažít opravdu 100% vydezinfikovaný automobil, zbavený nepříjemných zápachů (od cigaret, zvířat, zvratcích, naftě,po rozlitém mléce, ) a neviditelných nepřátel v podobě virů, baktérií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů? Spolehněte se na OZON, nejúčinnější přírodní oxidační činidlo, jaké je v současné době známo.

Ozon se jako plyn dostane opravdu všude, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Neexistuje žádný virus ani bakterie, které by ozonu dokázaly odolat. Ozon je 3000x rychlejší než chlór.

Čištění koženého interiéru


Čištění kůže, čištění kožených sedaček, sedaček z eco kůže a péče o kožený nábytek je velice důležitá. Kůže jako materiál je jedním z nejstarších materiálů používaných člověkem. Když se zamyslíme hlouběji, uvědomíme si, že je to opravdu materiál, který obstál ve zkoušce časem. Kůže je přírodní materiál, má neopakovatelné rysy, zvláštní barvu a strukturu. Z těchto důvodů není možné zaručit stejné zbarvení a strukturu kůže na jednotlivých kusech sedací soupravy, resp. na celé soupravě. Kůže se užíváním roztahuje a zvláčňuje. Na povrchu jemné a vysoce kvalitní kůže se během používání vytvářejí záhyby a vrásky. 

Čištění kožených sedaček, vyžaduje použití a aplikaci vhodných přípravků dle druhu výše uvedené povrchové úpravy kůže. Vždy použijeme ten nejvhodnější přípravek, abychom dosáhli potřebného výsledku a čištěný kožený materiál co nejvhodněji vyčistili a následně účinně impregnovali.