ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU AUTOMOBILU U VÁS

Čištění koženého interiéru v autě


Čištění kůže, čištění kožených sedaček v automobilu a sedaček z eco kůže je velice důležitá. Kůže jako materiál je jedním z nejstarších materiálů používaných člověkem. Kůže je přírodní materiál, má neopakovatelné rysy, zvláštní barvu a strukturu. Z těchto důvodů není možné zaručit stejné zbarvení a strukturu kůže. Kůže se užíváním roztahuje a zvláčňuje. Na povrchu jemné a vysoce kvalitní kůže se během používání vytvářejí záhyby a vrásky. Při čištění kožených sedadel v automobilech používáme špičkové čistící přípravky amerického výrobce.


Čištění kožených sedadel, vyžaduje použití a aplikaci vhodných přípravků dle druhu výše uvedené povrchové úpravy kůže. Vždy použijeme ten nejvhodnější přípravek, abychom dosáhli potřebného výsledku a čištění kožené sedačky bylo co nejvhodnější. Sedačka je vyčištěna a následně účinně impregnovaná.

Postup čištění kožených sedadel:

  1. Odstranění špíny a nečistot z kůže, jemně a mechanicky.
  2. Použití přípravku na odstranění předešlé zašlé impregnace a vosku.
  3. Ošetření kožených sedadel a kožených částí kondicionérem
  4. Nanesení nové impregnace 

Čištění plastových částí :

  1. Odstranění prachu a mechanické nečistoty.
  2. Odstranění předešlé impregnace a různých předchozích krémů a přípravků.
  3. Nanesení přípravku na regeneraci plastu
  4. Nanesení přípravku na ochranu plastu

Volejte : +420778000173

Čištění zápachu v autě


Zdá se vám, že cítíte v automobilu zatuchlý zápach, nebo zápach po zvířatech ?
Příčinou je vlhkost, která se sráží na výparníku klimatizace. S vlhkostí se zde usazují i drobné nečistoty, které vytvářejí půdu pro mikroskopické částice jako jsou bakterie, houby a roztoče. Všichni ve voze pak tyto mikroby vdechuje. Tedy i Vaše děti a alergici. 

Je nutné čištění interiéru ozonem a předejít tak budoucím zdravotním potížím.

Ozoner 11000 profi ozonizer pro likvidaci zápachu, bakterií, plísní
Ozoner 11000 profi ozonizer pro likvidaci zápachu, bakterií, plísní

Chcete zažít opravdu 100% vydezinfikovaný automobil, zbavený nepříjemného zápachu (od cigaret, zvířat, zvratcích, naftě, po rozlitém mléce, ) a neviditelných nepřátel v podobě virů, baktérií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů? Spolehněte se na OZON, nejúčinnější přírodní oxidační činidlo, jaké je v současné době známo.

Ozon se jako plyn dostane opravdu všude, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Neexistuje žádný virus ani bakterie, které by ozonu dokázaly odolat. 

Volejte: +420778000173

Čištění čalounění


Pro někoho je automobil druhý domovem, ve kterém tráví podstatnou část každého dne. Proto je důležité, aby byl interiér vozu zcela čistý. A to nejen na pohled.

Za pomoci extrakčního hloubkového čištění, kdy sedačky,  i plastové prvky vozu zbavíme veškerých nečistot, bakterií a alergenů. Čištění za pomoci extrakce kdy je vstřikován mycí roztok do sedačky a je okamžitě odsáván. Tak pronikají mikroskopické částečky i do těch nejmenších pórů pro důkladné čištění.
Čištění vozu provádíme pouze u Vás doma, aby jste měli svého miláčka pořád na očích.
V případě, že trávíte celý den v práci, můžeme přijet vyčistit automobil k Vám do zaměstnání. Nemáte tak sebemenší starost s dopravou a ušetříte plno času.

Proč pravidelné čištění interiéru ?

Jezdíte s autem každý den do práce a strávíte na cestách spoustu času? Jezdíte s rodinou na dovolené a chcete mít auto hygienicky čisté? Je mnoho důvodů, proč z interiéru auta udělat čisté prostředí bez bakterií a alergenů. Díky profesionálnímu přístupu a zařízení jsme ideálním partnerem nejen pro rodinné automobily, ale naše čistící služby oceňují také veliké dopravní společnosti se širokou flotilou nákladních automobilů.