ČIŠTĚNÍ MATRACÍ

Prach a špína kvičí, když je Klimeš ničí.®

ODSTRANĚNÍ ZÁPACHU Z MATRACÍ POMOCÍ OZONU


LIKVIDACE ZÁPACHU, VČETNĚ VŠEHO, CO V MATRACI ŽIJE A VEGETÍ

OZBAG je patentovaný vynález PV 2015-840 pro likvidaci zápachu, dezinfekci, dekontaminaci, deratizaci a odstranění mikroorganismů, včetně roztočů nejen v matracích, peřinách, a jiných předmětech jako jsou kožichy, hračky (obří plyšáci), cvičební podložky atd.

Prodlužuje životnost Vašeho majetku.

Zařízení produkuje plyn ozon, který pumpuje do bagu, proniká všude. Plíseň, viry, bakterie a zápach ani netuší, že je s nimi konec.

Náš výrobek s certifikací Institutu pro testování a certifikaci (ITC), Vám zaručí plnou dezinfekci bez vedlejších produktů. Dezinfekční účinek na předměty vkládané do vaku a části živých organismů je extrémně efektivní hloubkový a komplexní.

I když, Vaše matrace není povrchově znečištěna, jistě si dovedete představit co přežívá uvnitř matrací, peřin a polštářů. Mikroorganismy včetně roztočů a bakterií uvnitř bují a nedopřejí Vám klidné spaní. 

Po použití našeho OZBAGU nepřežije nic . 

Pro objednání volejte +420778000173

ČIŠTĚNÍ MATRACÍ VLHKOU NEBO SUCHOU CESTOU


VLHKÉ ČIŠTĚNÍ 


Na čištění matrací a čalounění postelí používáme metodu extrakčního (vlhkého) čištění. Tímto čištěním se odstraňují skvrny z povrchu do hloubky přibližně 1 - 2 cm. 

Čištění je vhodné provádět jednou za rok, abychom předešli množení roztočů a alergenů. Touto metodou lze čistit většinu syntetických a přírodních materiálů, které se k výrobě matrací používají.

Postup čištění je následující

  • důkladné hloubkové vysátí matrace
  • postřik silného znečištění uvolňovačem skvrn
  • extrakční čištění matrace kdy je hlavicí vstřikován mycí roztok a následně hned odsáván
  • vyschnutí matrace 

Je velmi důležité znečištěné matrace vyčistit co nejdříve. Ať už se jedná o skvrny od krve, potu, tělních tekutin, nebo moči. Pokud se matrace nevyčistí hned, je velmi obtížné zastaralé skvrny odstranit. Může se stát, že takové skvrny se nepodaří zcela vyčistit.

V průběhu čištění je většina vody z matrace vysáta. Zbylá vlhkost je dána způsobem čištění. Doba úplného vyschnutí závisí na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu a pohybuje se zpravidla od 2 do 5 hodin.

SUCHÉ ČIŠTĚNÍ se provádí pomocí sněhu Lavenia a přístroje Vorwerk. Je to velmi šetrné řešení čištění matrace, které se používá na novější a méně znečištěné matrace


Postup je následující

  • důkladné hloubkové výsátí matrace
  • strojní zapacování čistícího sněhu do matrace
  • vyschnutí sněhu (přibližně 40 minut)
  • opětovné odsátí zašpiněného sněhu rotačními kartáči 

Výhodou suchého čištění je, že se matrace mohou hned po ošetření používat není tam doba schnutí jako u vlhké metody.


Čištění matrací Praha, Čištění matrací Benešov, Čištění matrací Kutná Hora, Čištění matrací Kolín, Nymburk, Čištění matrací Mladá Boleslav, Čištění matrací Mělník, Čištění matrací Kladno, Čištění matrací Rakovník, Čištění matrací Beroun, Čištění matrací Příbram, Čištění matrací Teplice, Čištění matrací Most, Čištění matrací Chomutov, Čištění matrací Louny, Čištění matrací Litoměřice, Čištění matrací Ústí nad Labem, Čištění matrací Děčín