ČIŠTĚNÍ SEDAČEK VČETNĚ KŮŽE

Prach a špína kvičí, když je Klimeš ničí.®

ČIŠTĚNÍ SEDAČEK, KŘESEL, ČALOUNĚNÍ 

Čištění sedaček provádíme extrakční metodou - vlhkým čištěním. Jedná se o hloubkové čištění sedačky vodou a čisticími prostředky značky Kärcher . Tyto prostředky jsou pod tlakem vody vháněny do čištěné plochy a následně jsou z nich vysávány.

Extrakční metoda je vhodná pro:

  • běžné čištění čalouněných sedaček a veškerého čalouněného nábytku
  • čištění matrací
  • zbaví Vás roztočů a alergenů
  • čištění skvrn organického původu (potraviny, nápoje, vykaly, tělní tekutiny).

Po vyčištění bude Vaše sedací souprava opět měkká, provoněná a naimpregnovaná přípravkem Kärcher 

Chcete-li vyčistit sedačku od skvrn vosku, inkoustu, žvýkačky a podobných skvrn, je třeba použít speciální přípravky.

Jak dlouho trvá vyschnutí?

V průběhu čištění je většina vody z čištěného povrchu odsáta zpět do extraktoru. Doba vysychání velmi závisí na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu a pohybuje se zpravidla od 2 do 5 hodin.

Ke každé sedací soupravě přistupujeme co nejšetrněji a snažíme se jí navrátit čistý a zářivý vzhled. Chráníme tím Váš majetek .Doporučujeme sedačku čistit alespoň 1x ročně.

ODSTRANĚNÍ ZÁPACHU A BAKTERIÍ POMOCÍ OZONU

OZONER 11000 je určen pro likvidaci zápachu dezinfekci, dekontaminaci, deratizaci a odstranění mikroorganismů včetně roztočů nejen v sedačkách a křeslech, ale i matracích, peřinách, a jiných předmětech jako jsou kožichy, hračky (obří plyšáci), cvičební podložky atd.

Prodlužuje životnost Vašeho majetku.

Zařízení produkuje ozon, který jako plyn proniká všude do čalounění. Plíseň, viry, bakterie a zápach ani netuší, že je s nimi konec.

Náš výrobek s certifikací Institutu pro testování a certifikaci (ITC), Vám zaručí plnou dezinfekci bez vedlejších produktů. Dezinfekční účinek na předměty a části živých organismů je extrémně efektivní hloubkový a komplexní.

I když, Vaše sedačka není povrchově znečištěna, jistě si dovedete představit, co přežívá uvnitř sedáků a polštářů. Mikroorganismy včetně roztočů a bakterií uvnitř bují a nedopřejí Vám klidné spaní. 

Po použití našeho OZONERU nepřežije nic . 

Pro objednání volejte +420778000173

ČIŠTĚNÍ KOŽENÝCH SEDAČEK

Naším posláním je důkladné a odborné čištění kožených sedaček, čištění kožených křesel, nebo koženkových materiálů. Jsme připraveni Vám zajistit velmi pečlivou a šetrnou očistu, čištění, impregnaci a výživu povrchu kožených sedaček či koženkových sedaček, kožených křesel, kožených židlí a taburetů či jiného koženého či koženkového nábytku prostřednictvím vysoce kvalitních a atestovaných výrobků značek Kärcher a americké firmy Chemical Guys, s vysoce účinnou metodou šetrného strojního čištění kožených sedaček.

Čištění kůže, čištění kožených sedaček, sedaček z eco kůže a péče o kožený nábytek je velice důležitá. Kůže jako materiál je jedním z nejstarších materiálů používaných člověkem. Když se zamyslíme hlouběji, uvědomíme si, že je to opravdu materiál, který obstál ve zkoušce časem. Kůže je přírodní materiál, má neopakovatelné rysy, zvláštní barvu a strukturu. Z těchto důvodů není možné zaručit stejné zbarvení a strukturu kůže na jednotlivých kusech sedací soupravy, resp. na celé soupravě. Kůže se užíváním roztahuje a zvláčňuje. Na povrchu jemné a vysoce kvalitní kůže se během používání vytvářejí záhyby a vrásky a oděrky. 

TECHNIKA ČIŠTĚNÍ SEDAČEK - PŘÍRODNÍ KŮŽE / LAKOVANÁ / PIGMENT/ NUBUK

  • nejprve rychle na sucho vysajeme prach a povrchovou špínu
  • poté je použit bezpečný čistící prostředek na čištění kůže a přístroj Kärcher
  • speciální hlavicí  a jemnými rotačním kartáčem uvolníme nečistoty na povrchu kůže 
  • povrch materiálu následně zbavíme uvolněných nečistot vysátím roztoku a pečlivým otřením
  • naimpregnujeme přípravkem od americké firmy Chemical Guys

Čištění kožených sedaček, vyžaduje použití a aplikaci vhodných přípravků dle druhu výše uvedené povrchové úpravy kůže. Vždy použijeme ten nejvhodnější přípravek, abychom dosáhli potřebného výsledku a čištěný kožený materiál co nejvhodněji vyčistili a následně účinně impregnovali. 

VOLEJTE: 778 000 173

Čištění sedaček Praha, Čištění sedaček Benešov, Čištění sedaček Kutná Hora, Čištění sedaček Kolín, Nymburk, Čištění sedaček Mladá Boleslav, Čištění sedaček Mělník, Čištění sedaček Kladno, Čištění sedaček Rakovník, Čištění sedaček Beroun, Čištění sedaček Příbram, Čištění sedaček Teplice, Čištění sedaček Most, Čištění sedaček Chomutov, Čištění sedaček Louny, Čištění sedaček Litoměřice, Čištění sedaček Ústí nad Labem, Čištění sedaček Děčín