ČIŠTĚNÍ KOŽENÝCH SEDAČEK

Naším posláním je důkladné a odborné čištění kožených sedaček, čištění kožených křesel, nebo koženkových materiálů. Jsme připraveni Vám zajistit velmi pečlivou a šetrnou očistu, čištění, impregnaci a výživu povrchu kožených sedaček či koženkových sedaček, kožených křesel, kožených židlí a taburetů či jiného koženého či koženkového nábytku prostřednictvím vysoce kvalitních a atestovaných výrobků značek Kärcher a americké firmy Chemical Guys, s vysoce účinnou metodou šetrného strojního čištění kožených sedaček.

Čištění kůže, čištění kožených sedaček, sedaček z eco kůže a péče o kožený nábytek je velice důležitá. Kůže jako materiál je jedním z nejstarších materiálů používaných člověkem. Když se zamyslíme hlouběji, uvědomíme si, že je to opravdu materiál, který obstál ve zkoušce časem. Kůže je přírodní materiál, má neopakovatelné rysy, zvláštní barvu a strukturu. Z těchto důvodů není možné zaručit stejné zbarvení a strukturu kůže na jednotlivých kusech sedací soupravy, resp. na celé soupravě. Kůže se užíváním roztahuje a zvláčňuje. Na povrchu jemné a vysoce kvalitní kůže se během používání vytvářejí záhyby a vrásky a oděrky.

TECHNIKA ČIŠTĚNÍ SEDAČEK - PŘÍRODNÍ KŮŽE LAKOVANÁ / PIGMENT/ NUBUK

  • nejprve rychle na sucho vysajeme prach a povrchovou špínu
  • poté je použit bezpečný čistící prostředek na čištění kůže a přístroj Kärcher
  • speciální hlavicí a jemnými rotačním kartáčem uvolníme nečistoty na povrchu kůže
  • povrch materiálu následně zbavíme uvolněných nečistot vysátím roztoku a pečlivým otřením
  • naimpregnujeme přípravkem od americké firmy Chemical Guys

Čištění kožených sedaček, vyžaduje použití a aplikaci vhodných přípravků dle druhu výše uvedené povrchové úpravy kůže. Vždy použijeme ten nejvhodnější přípravek, abychom dosáhli potřebného výsledku a čištěný kožený materiál co nejvhodněji vyčistili a následně účinně impregnovali.

Pro objednání volejte +420778000173